Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam 4 sobi vo kuka K Voda so internet i kabel

100 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Viktor 08 јан. 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
4 Sobi namesteni so internet i kabelska prizemje vo kuk'a K.Voda do ops'tinata izdavam i toa :
-soba 1. 25m2 5 krevetna za rabotnici ili studenti cena po dogovor
-soba 2.18 m2 za samec 100 Evra so internet kabelska,voda i struja do 1000 denari.
soba3. 20 m2 za samec 100 Evra so internat i kabelska, voda i struja do 1000 denari
-soba 4, 19m2 za 2-ca so eden vselen (vraboten 20 god.) 4000 denari po c'ovek so smetki.
075/880-505
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации