Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam soba za rabotnici

100 МКД /месечно

Се изнајмува од: Aleksandar Petrusov 20 мај 08:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
soba so 5 kreveti za rabotnici s,sopiste..070 395 955
Aleksandar Petrusov
070 395 955
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации