Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Edelweiss Hostel Stip

600 МКД /дневно

Се изнајмува од: Marjan Ljubotenski 09 јун. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Хостел лоциран во централното градско подрачје, со приватни и групни соби.
Приватните соби располагаат со клима уред, приватен тоалет со бања и тераса.
Групните соби се со шкавчиња за заклучување на личните ствари и заедички тоалет со бања.
Хостелот располага со заеднички простории за дневен престој и кујна, двор.
Има интернет и WiFi низ целиот хостел.
Цените се по договор во зависност од бројто на легла, видот на соба и периодот на престој.
Marjan Ljubotenski
078298010
Кон почеток