Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava soba za student/-i

0 МКД

Се изнајмува од: Сузана 16 септ. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава наместена соба за студенти во куќа на одлична локација во центарот на градот, со посебен влез, бања и кујна. Цена поволна.
Сузана
078374046
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации