Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

3 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Zoran 05 септ. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Штип
Se izdava sprat od kuka za studentki so poseben vlez kukata se naoga nad gradskata biblioteka na 2min do medicinskiot fakultet i do centarot na gradot. Poveke informacii na 078 403 231
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации