Објавени: авг. 12 2015 01:50

Se izdava sprat za studenti

МКД

/ месечно
Објавени: авг. 12 01:50
Прегледи: 77
Се издава спрат за двајца студенти со посебен влез во близина на маркетот Туш ( по можност дечко и девојка ).
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации