Објавени: јул. 10 2016 04:09

3 i 4 Krevetni apartmani vo centar

Објавени: јул. 10 04:09
Прегледи: 128
Se izdavaat apartmani so 3 i 4 kreveti na 100 m do zenska plaza,do pazarot i carsijata.Apartman imaat posebno svoi kujni ,kupatila,TV,WI-FI,sadovi,dvorce so masa za odmor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации