Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Atraktiven moderen apartman vo Struga

1 000 МКД /дневно

Се изнајмува од: Gordana Goca 29 ноем. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струга
Se naogja vo centarot na gradot i na 100m od plazata na Ohridskoto ezero!

Apartmanot e kompletno opremen so kujna, LCD televizor so kablovska, besplaten Wi-Fi

Gostite mozat da gi parkiraat svoite avtomobili besplatno na samoto mesto!

Ve ocekuvame vo Struga!!!
Gordana Goca
 
078413168
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации