Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Luksuzni sobi i apartmani so dorucek

25 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Grifon apartments 29 ноем. 11:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Струга
raspolagame so 12 luksuzni sobi koi nudat i dorucek.se naogame vo centarot na gradot 30m od gradska plaza!

tel za kontakt :
078 334-674
071619-600

Grifon apartments
 
071619600
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации