Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Motel Tourist strog centar

1 200 МКД /дневно

Се изнајмува од: tourist 26 јул. 00:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струга
Se naogame vo strogiot centar na gradov.Pozadi hotel Beograd.Raspolagame so 18 odlicni sobi.(tv-wifi-terasa)
071380737
tourist
071380737
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации