Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sobi za izdavanje vo Struga

300 МКД /дневно

Се изнајмува од: Валентина 29 ноем. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струга
Се издаваат убаво уредени соби за летување во Струга и тоа само на 50 метри од Женска плажа.
Куќата се наоѓа на оддалеченост од 100 метри до градскиот пазар,чаршијата,ресторани и кафе барови.На располагање е и комплетно уредена кујна, купатило и бесплатен интернет.
Собите се:
-две двокреветни соби
-една трокереветна соба
Tel br. 071273153
Валентина
 
071273153
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации