Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SOBI ZA VRABOTENI

0 МКД

Се изнајмува од: Spirkovska Mirjana 21 ноем. 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Струга
NAMESTENI SOBI VO KUKA SO POSEBNI VLEZOVI VO KUKA BEZ GAZDI, SO KORISTENJE NA BANJA I KUJNA INTERNET NEOGRANICEN I KANELSKA. 078 224 833
Spirkovska Mirjana
078224833
Leaflet
Кон почеток