Објавени: апр. 29 2023 11:42

Lux apartman vo strog centar na Ohrid

МКД

/ месечно
Објавени: апр. 29 11:42
Прегледи: 49
Се издава луксузен апартман во најатрактивната и најбарана локација - строг центар на Охрид (стара автобуска-до Телеком Охрид). Апартманот има дневна соба, спална соба, реновирана кујна во 2022 година со современи апарати и комплет прибор,комплет ново купатило со нови елементи и балкон. Во апартманот на располагање имате и машина за миење садови, машина за перење/сушење алишта, LCD телевизор, кабловска телевизија, неограничен WI FI, клима уред, грејни панели за зимски период , фен, пегла...
Се наоѓа на само 2 минути од Охридското езеро, охридската чаршија и градскиот плоштад.
Цената е различна во зависност од периодот за изнајмување.

www:apartmentohrid-alex.com/

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
49
+38976206155

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации