Објавени: септ. 24 2023 11:04

Се издава 200€

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 24 11:04
Прегледи: 54
Се издава наместен стан во Охрид, Билјанини Извори Бул. АСНОМ. 50м2 со една спална соба,тераса,купатило,дневна и кујна.Станот е на 4ти кат со лифт
200€ месечно за подолг период.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
54
071290265

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации