Објавени: дек. 12 2019 02:17

Se iznajmuva stan vo strogiot centar na Ohrid

Објавени: дек. 12 02:17
Прегледи: 14
Stanot e pomedju hotel Riviera i Palas ,so prekrasen pogled na ezeroto i stariot grad.Stanot e nov so bracen krevet i ekstra krevet na spustanje idealen za semejstvo ili par.Kompletno e namesten so kupatilo ,kujna(kompletno opremena) golema terasa,lcd,klima,grejni tela,.Ima i parking pred zgradata.Se iznajmuva turisticki.Cena po dogovor.Minimin 3 nocevanja.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
14
075207000

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации