Оглас од претпријатие Објавени: окт. 03 2023 01:43

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO N.LISICHE - 5ka

ЕУР

/ месечно
Објавени: окт. 03 01:43
Прегледи: 3
ШИФРА- 1980

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен двособен стан во Ново Лисиче кај последна 5ка во Адора. Станот е комплетно наместен со мебел и бела техника.

- 43м2
- спална
- бања
- дневна+кујна+трпезарија
- тераса
- 2 спрат со лифт
- греење централно

цена: 270еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
[email protected]
Опис на линк

DELTA Nedviznosti

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
075445667 http://delta.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации