Оглас од претпријатие Објавени: окт. 27 2023 02:47

Cetvorosoben stan vo Centar Kapistec

ЕУР

/ месечно
Објавени: окт. 27 02:47
Прегледи: 5
ШИФРА- 1943

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво наместен четворособен стан во Центар , Kaпиштец во близина на Зебра. Станот е комплетно наместен со сите потребни елементи, мебел и бела техника и поседува сопствено паркинг место.

- 86м2
- 3 спални( од кои едната е гардеробер )
- 2 бањи
- 2 тераси
- дневна со кујна и трпезарија
- греење на струја
- 4 кат
- лифт
- пакинг во гаража

цена: 700еур. додатно режиски трошоци

☎ 071 343 221
071 343 224
075 445 667
[email protected]
Опис на линк

DELTA Nedviznosti

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
075445667 http://delta.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации