Оглас од претпријатие Објавени: окт. 03 2023 02:32

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, DIAMOND

ЕУР

/ месечно
Објавени: окт. 03 02:32
Прегледи: 1
ШИФРА- 2001

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен двособен стан во Центар во комплексот Diamond , во близина на Рамсторе Мол. Станот е комплетно наместен со нов мебел и бела техника и поседува сопствено паркинг место во подземна гаеажа за кое се доплаќа .

- 50м2
- спална
- бања
- дневна+кујна+трпезарија
- тераса
- 12 кат
- лифт
- централно греење

цена: 500еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 221
071 343 224
075 445 667
[email protected]
Опис на линк

DELTA Nedviznosti

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
075445667 http://delta.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации