Објавени: мај 10 2023 05:31

Se izdava sprat od kuka

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 10 05:31
Прегледи: 5
Издавам спрат од куќа, комплетно наместен, со две спални соби, сопствено греење, купатило, паркинг, клима уред, во мирно опкружување во населба Козле, Скопје.
Цена 450 евра
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
+38978296976

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации