Објавени: мар. 16 2017 04:17

STAN OD 72M2 VEDNAS DO CITY MALL ODLICNA LOKACIJA

Објавени: мар. 16 04:17
Прегледи: 4
SE IZNAJMUVA ODLICNO LUKSUZNO OPREMEN STAN OD 72M2 VO ZGRADA SO 2 KATA IZGRADENA 2002 GODINA SO 1 KUPATILO, 1 GOSTINSKO WC, DNEVNA SOBA, KUJNA, DETSKA SOBA, SPALNA SOBA, MALO DVORCHE SO TERASA, PRIVATNO SOPSTVENO GREENJE ( PARNO ) , KLIMA, LOKACIJA TAFTALIDZE 1 NA SAMO 1 MINUTA OD SKOPJE CITY MALL I PRIVATNITE UCILISTA NOVA I YAHYA KEMMAL MIRNO MAALO TOP LOKACIJA
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
071266655

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации