Оглас од претпријатие Објавени: окт. 27 2017 09:45

NAMESTEN STAN TAFTALIDZE 71M2

ЕУР

/ месечно
Објавени: окт. 27 09:45
Прегледи: 4
SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE,KAJ TC OLIMPIKO,OD 71M2,SO 2 SPALNI SOBI,CENA 250E.ISTIOT I SE PRODAVA.TEL.072681375 071209744 078442537 Опис на линк

Real estate agency GRANDE HOME

Prostep mk 

Ексклузивна продажба и издавање на станови и плацови и дел.простории 

Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Prostep mk 

Ексклузивна продажба и издавање на станови и плацови и дел.простории 

078442537

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации