Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 30 2022 05:06

Se izdava kuka od 220m2 Kozle nad Ugostitelsko uciliste

ЕУР

/ месечно
Објавени: ноем. 30 05:06
Прегледи: 4
Sifra 11360

Se izdava kuka vo Kozle 220 m2 kaj srednoto uciliste, gradba 2013g. prizemje so dva kata,6 spalni sobi, salon so dnevna trpezarija i kujna, dve ostavi, podrum, 3-4 parking mesta , bojler na solarna energija. Se izdava namestena so kujna i bela tehnika.
mesecna kirija 850e.

kont mob:
077 705 108
077 705 109
Agencija DOMA DOM
www.domadom.mk
[email protected]
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуга-посредување при купување/продавање, издавање/изнаjмување на недвижности, подготовка на договори, анализа на документи, консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
stanovi vo Skopje,Centar, Karpos,Taftalidze
Посети ја страната на нашата продавница

str. Mitropolit Teodosij Gologanov nb. 72b lok. 18 Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуга-посредување при купување/продавање, издавање/изнаjмување на недвижности, подготовка на договори, анализа на документи, консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
stanovi vo Skopje,Centar, Karpos,Taftalidze

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации