Оглас од претпријатие Објавени: јун. 05 2017 01:27

Se izdava luksuzno namesten stan vo Crnice

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 05 01:27
Прегледи: 4
sifra.16568 Crnice-nad crkvata SV. Petka
Se izdava cetvorosoben stan od 108 m2, na 2/3 kat, so parno i lift. Stanot e luksuzno namesten so dve kupatila i dve terasi. Ima i garazen prostor.
Cena.500E
Опис на линк

Прима Каза

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница

бул. Климент Охридски бр.66/1/3а

076420777 023231616

https://www.primacasa.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации