Оглас од претпријатие Објавени: мар. 15 2021 05:46

Se iznajmuva luksuzen stan vo Centar

Објавени: мар. 15 05:46
Прегледи: 3
ID. 40506

Se iznajmuva luksuzen stan vo Centar so povrsina od 54m2 kaj Zeleno Pazarce so psoebna spalna soba, dnevna so trpezarija, kujna, kupatilo, gostinski toalet, balkon.

Cena: 450 EUR so vkluceni smetki osven struja
Опис на линк

Dom Lux

Real Estate Agency - *Dom  Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Real Estate Agency - *Dom  Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации