Објавени: ноем. 15 2015 09:17

DOM NUDI NAMESTEN SPRAT 125m2 VO PRZINO

Објавени: ноем. 15 09:17
Прегледи: 4
Sifra (2465) NASELBA PRZINO
------------------------------------------------
Se izdava namesten sprat od nova kuka
na prvi kat luksuzno namesten,3-spalni,
dnevna so kujna i trpezarija,kupatilo+vc
Cena:500evra
--------------------------------------------------
IZDAVA:
Drustvo za proektiranje ingenering
i posreduvanje so nedvizen imot"DOM-PRZINO"
Skopje
Tel.
077/888-877
[email protected]
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации