Објавени: мар. 09 2021 12:26

Се продава стан

Објавени: мар. 09 12:26
Прегледи: 11
Се продава стан на ул.Васко Карангелевски Ремо 4 на приземје 58 м2 + визба.
Информации на тел. 070/373-891 Тоде
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11
070373891

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации