Објавени: септ. 22 2023 01:16

Dukjan Ohrid Centar

ЕУР

Објавени: септ. 22 01:16
Прегледи: 26
Se prodava deloven prostor.
Bulevar Turisticka.
Extra Lokacija so golema terasa.
Renoviran.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
078357666

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации