Објавени: авг. 24 2023 01:06

Ексклузивни станови во Охрид

Објавени: авг. 24 01:06
Прегледи: 63
Изберете го вашиот ексклузивен стан во зграда на атрактивна локација во ОХРИД - нас. Беј бунар, веднаш до улица Туристичка.

Започната градба ! - вселување крај 2024 година

Станови 28м2, 47м2, 50м2, 52м2, 66м2 и 67м2

Обезбедени паркинг места.

Контакт: 075 291929 / 070 207510
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
63

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации