Оглас од претпријатие Објавени: септ. 21 2023 05:41

Kamelia Garsinjera Turisticka 1 kat,29m2 i podrum 6m2

ЕУР

Објавени: септ. 21 05:41
Прегледи: 38
Se prodava Garsonjera so golemina od 29m2 i podrum od 6m2 na 1 kat.
Garsonjerata e na bul Turisticka star Panasonik na 5-6 minuti peski od pazarot
Predsobje,
Dnevna soba so trpezarija,
Kujna ,
Kupatilo,
Terasa...
Obezbeden parking
Poveke informacii na tel
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации