Оглас од претпријатие Објавени: окт. 17 2023 06:45

Kamelija Lux Apartman 71m2 podelen na dva strog Centar

ЕУР

Објавени: окт. 17 06:45
Прегледи: 14
Agencija za nedviznosti Kamelija nudi na prodazba Lux Stan 71m2,treti kat,juzno orientiran,podelen na dva stana plus Garazno mesto 15m2.
Apartman br.20 - 37m2 ,dnevna so trpezarija i kujna,spalna soba,balkon,wc so kupatilo.
Apartman br.22 - 34m2 ,dnevna so trpezarija i kujna,spalna soba,wc so kupatilo.
Apartmanite se skroz oddelni so dva posebni vleza,posebni broila za struja,voda i sl. i funkcioniraat kako dva posebni stana.
Novi nevseleni kompletno opreni so Mebel i bela tehnika.
Vednas se vselivi.
Pogodni za turisticka dejnost.
Ne se prodavaat oddelno.
Informacii na tel:
076 295 002
078 264 866
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации