Оглас од претпријатие Објавени: дек. 06 2023 05:54

Kamelija nov garsonjera na plaza,Prva linija 29m2

ЕУР

Објавени: дек. 06 05:54
Прегледи: 110
Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov apartman garsonjera na prva linija na plaza.
Apartmanot e na 1 kat so povrsina od 29m2
Raspored:
Dnevna soba so trpezarija i kujna,,
Terasa,
Kupatilo.
Zgrada se gradi po najkvalitetni tehnoloski energetski standardi,so viskoko kvalitetni zavrsni materijali.
Cena 2100eu m2 plus 18%DDV
Jugo - zapadna pozicuja
Poveke informacii na tel:
076 295 002
078 264 866
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации