Оглас од претпријатие Објавени: септ. 20 2023 05:21

Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

ЕУР

Објавени: септ. 20 05:21
Прегледи: 39
Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit.
Stanot e so golemina od 57m2,so raspored od Dnevna so kujna,spalna soba kupatilo I dvor so golemina od 77m2,na Imoten list.
so pogled na ezero.
Raspored:
Dnevna soba so kujna,
spalna soba,
kupatilo,
Zapadna orientacija,
Pvc dograma,
Blindor vlezna vrata
Informacii na tel
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации