Оглас од претпријатие Објавени: дек. 04 2023 08:36

Kamelija Stan 113m2 kej na vtora linija pogled na ezero

ЕУР

ЕУР
Објавени: дек. 04 08:36
Прегледи: 113
Se prodava stan vo Ohrid na kej Makedonija na vtora linija(blizu Rojal hotel) so povrsina od 113 m2,podelen na 4 apartmani,so stranicen pogled na ezeroto.
Sekoj apartman e opremen poseduva sopstvena kujna,kupatilo,soba za gosti…
Apartmanite se spremni za turisticko iznajmuvanje
Poveke informacii na tel
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации