Оглас од претпријатие Објавени: авг. 20 2023 12:06

Kamelija Stan 47m2,kaj h.Flamengo,5 kat,jugo-istok

ЕУР

Објавени: авг. 20 12:06
Прегледи: 10
Se prodava stan na 7-8minuti peskio od carsijata i pazarot na Ohrid neposredno do hotel Flamengo(star hotel Donco),so povrsina od 47m2.
Stanot e so mnogu dobar raspored i moznost za dopolnitelna mala detska soba.
Dnevna soba
Zasebna kujna
Spalna soba,
Kupatilo,
Terasa.
Pod laminat.
Krov masivna ploca so nov svedski lim

Obezbeden parking
Poveke informacii na tel:
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации