Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 14 2023 08:30

Kamelija Stan 57m,.Bil.Izvori,zavrsna faza 5kat

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 14 08:30
Прегледи: 35
Kamelija se prodava nov stan zavrsna faza na gradba vo naselba Biljanini Izvori.
Stanot e so povrsina od 57m2,na 5kat
so lift.
Raspored:
Predsobje,
Dnevna soba so kujna,
Spalna soba,
Kupatilo,
Balkon..
Odlicna gradba so visoko kvalitetnii materijali
Prekrasna mirna lokacija!!!
Poveke informacii na tel
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации