Оглас од претпријатие Објавени: окт. 19 2023 05:12

Kamelija stan 67m2,i garaza 17m2, 4 kat,ul.Lazo Trposki

ЕУР

Објавени: окт. 19 05:12
Прегледи: 88
Kamelija-Se prodava stan na u.Lazo Trposki so povrsina pd 67m2 ,plus garaza od 17 m2.
Stanot e na 4 kat zgrada bez lift.
Raspored:
Dnevna soba so trpezarija i kujna,
Spalna soba,
Kupatilo,
Terasa
Moznost za izvedba na mala detska soba
Obezbeden parking,
Vednas vseliv

Poveke informacii na tel:
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации