Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 20 2023 07:04

Kamelija stan Bil. Izvori 50m2,na 1kat

ЕУР

Објавени: ноем. 20 07:04
Прегледи: 44
Kamelija nov stan faza na gradba 50m2.
Stanot e na visoko prizemje,vo naselba Biljanini izvori.
Rspored :
Predsobje so vlez vo prostrana dnevna soba so kujna,spalna soba,terasa,kupatilo.
Istocna postavenost
Pod Laminat,
Pvc dograma,
Blindor vlezna vrata
Zapadna orentacija..
Vednas vseliv
Informacii na tel
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации