Оглас од претпријатие Објавени: авг. 19 2023 08:23

Sanrajs atan 57m2 vo Lagadin prva linija do ezero

ЕУР

Објавени: авг. 19 08:23
Прегледи: 11
Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba na dvosoben stan od 57 m2 (53m² + 4 m² terasa) na 3 kat so lift, vo ponova zgrada gradena spored najsovremeni standardi za energetska efikasnost so mal broj na stanovi, vo Lagadin, na prva linija do ezero so pogled kon Galicica.
Stanot ima osobeno funkcionalen raspored:
- dnevna soba so trpezarija i kujna i so izlez na preubava terasa od 4 m², spalna soba, hodnik, kupatilo.
Karakteristiki:
- pvc stolarija, sigurnosna vlezna vrata, podot e plocka...
Se prodava prazen.
Ima Imoten list za stanot kako i idealen del od zemjisteto pod zgrada, dvornoto mesto i zaednickite prostorii.
Odlicna moznost kako za stan za ziveenje, povremen prestoj kako i turisticka dejnost.
Vednas vselliv so cist imoten list.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации