Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2023 08:07

SANRAJS Prekrasen NOV Stan 41m2 na 3 kat jug vo centar

ЕУР

Објавени: септ. 23 08:07
Прегледи: 79
Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid nudi na prodazba prekrasno stance od 41 m2 (39 m2 + 2 m2 terasa) na 3 kat jug vo nova zgrada na Bul.Turisticka vo blizina na skalestata zgrada- centar.
Kvalitetna mini zgrada so mal broj na stanovi na prekrasna lokacija.
Raspored osobeno funkcionalen:
- dnevna soba so trpezarija i kujna i izlez na terasa na jug, spalna soba na jug, hodnik, kupatilo.
Karakteristiki:
- blindor vlezna vrata, PVC dograma, parketen pod...
Vo stanot ima instalirano podno greenje na struja.
Se prodava kompletno namesten so stvari i elektricni uredi osven tv, masina za perenje i frizider.
Vednas vselliv.
Poseduva imoten list za stanot, ima i idealen del od zemjisteto pod zgrada kako i od dvornoto mesto i zaednickite prostorii (hodnici skali i liftovi).
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации