Оглас од претпријатие Објавени: септ. 06 2023 10:01

Sanrajs Prekrasen stan 110m2 so 3 spalni blizu centar

ЕУР

Објавени: септ. 06 10:01
Прегледи: 30
Agencijata za nedviznosti "SANRAJS - Ohrid" nudi na prodazba ponov prekrasen cetirisoben stan od 135 m2 (97 m2 stanben prostor + 13 m2 terasi + 25 m2 podrum koj moze da se prenameni vo letna kujna ili kancelarija) vo nas. Hristo Uzunov na 1 kat.
- Mal objekt so vkupno 3 stana i zaednicko ogradeno dvorno mesto (idealna tretina).
Odlicna gradba so zapazeni standardi za energetska efikasnost.
Raspored:
- prostrana dnevna soba so trpezarija i zasebna kujna so prirodna ventilacija i so izlez na preubava terasa na jug, spalna soba so sopstveno kupatilo i so izlez na golema zatvorena terasa na severoistok, 2 detski sobi na istok, hodnik, kupatilo so wc.
- Ima prekrasen parketen pod, drvena slovenska stolarija, kamin, inverter klima ured...
Mirna lokacija za semeen zivot i za odmor.
Obezbeden parking.
Se prodava namesten osven edna detska soba i licni stvari,
- ima cist imoten list.
Cenata moze da bide predmet na razgovor.
Za site informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации