Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 19 2023 09:17

Sanrajs Prekrasen stan 118m2 so 3 spalni strog centar

ЕУР

Објавени: ноем. 19 09:17
Прегледи: 156
Agencijata za nedviznosti "SANRAJS - Ohrid" nudi na prodazba ponov prekrasen dupleks stan od 118 m2 na dve nivoa (53 m2 stanben prostor na 3 kat + 65 m2 na 4 kat) vo strogiot centar na Ohrid, na samo 50 metri od carsijata.
Raspored:
- prostrana dnevna soba so trpezarija i zasebna kujna so prirodna ventilacija i so izlez na terasa na istok na 3 kat, 3 spalni sobi na 4 kat, hodnik, kupatilo so wc, garderober...
- Ima prekrasen parketen pod, PVC stolarija, inverter klima ured...
Mirna lokacija za semeen zivot i za odmor.
Se prodava komplet namesten.
- ima cist imoten list.
Za site informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации