Оглас од претпријатие Објавени: септ. 14 2023 09:28

SANRAJS Prekrasen Stan 53 m2 na 1 kat istok vo Ohridati

ЕУР

Објавени: септ. 14 09:28
Прегледи: 60
Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba prekrasno stance od 53 m2 (48 m2 + 5 m2 terasi) na 1 kat istok vo ponova zgrada vo naselba Ohridati, vo blizina na hotel Garden.
Kvalitetna mini zgrada so mal broj na stanovi na prekrasna lokacija.
Raspored osobeno funkcionalen:
- dnevna soba so trpezarija i kujna i izlez na prekrasna terasa na istok, spalna soba so izlez na mala terasa na istok, hodnik, kupatilo.
Karakteristiki:
- blindor vlezna vrata, PVC dograma, laminaten pod, tenda na terasa...
Se prodava kompletno namesten so stvari i elektricni uredi.
Vednas vselliv.
Obezbeden parking.
Osven imoten list za stanot ima i procentualen del od zemjisteto pod zgrada kako i od dvornoto mesto.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации