Оглас од претпријатие Објавени: авг. 29 2023 12:29

Sanrajs Prekrasna garsonjera 32m2 na 2 kat jug renovirana

ЕУР

Објавени: авг. 29 12:29
Прегледи: 42
Agencijata za nedviznosti SANRAJS - Ohrid nudi na prodazba generalno renovirana i namestena garsonjera od 32 m2 (27 m2 + 5 m2 terasa) na 2 kat so lift, so Izrazito juzna orientacija, mnogu sonce i ubav pogled.
Kvalitetna gradba, mirna lokacija, obezbeden parking...
- dnevna soba so izlez na golema preubava terasa, kujna, hodnik, kupatilo.
- PVC dograma so lizgacka vrata, blindor vlezna vrata, parketen pod, klima GREE Inverter...
Se prodava komplet so stvari i elektricni eredi.
Vednas vselliva so cist imoten list.
Obezbeden parking.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации