Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 16 2023 03:34

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 16 03:34
Прегледи: 165
Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid nudi na prodazba prekrasen cetirisoben, generalno renoviran stan od 115 m2 (103 m2 stan + 12 m2 terasi) na 4 kat jugoistok vo naselba Ohridati, na samo 150-tina metri od ezeroto, vo blizina na hotel Garden.
Kvalitetna gradba, termo fasada, mal broj na stanovi.
Raspored:
- prostrana dnevna soba so trpezarija i kujna i izlez na prekrasna terasa na istok so preubav pogled kon sportskiot centar Biljanini Izvori i Galicica, 3 spalni sobi od koi dve so izlez na terasa na severozapad, hodnik, kupatilo so prirodna ventilacija...
Karakteristiki:
blindor vlezna vrata, PVC dograma , parketen pod vo izvonredna kondicija, sopstveno parno vo cel stan + klima ured inverter 5,5 kw, nadvoresni roletni...
Se prodava kompletno namesten so stvari i elektricni uredi, a po dogovor moze i prazen.
Vednas vselliv so cist imoten list.
Cenata e 1550 eur. m2 ili 178.250 eur. za prazen stan.
Za namesten po dogovor.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации