Оглас од претпријатие Објавени: окт. 26 2023 08:03

Sanrajs stan 35m2 na visoko prizemje vo strog centar

ЕУР

Објавени: окт. 26 08:03
Прегледи: 40
Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba stan od 35 m2 (31 m2 + 4 m2 terasa + 21 garaza koja e nefunkcionalna i se koristi kako podrum, no moze da se opremi kako apartman ili letna kujna) na visoko prizemje vo strogiot centar na Ohrid na ul.Dame Gruev vo neposredna blizina na starata carsija i cinarot so severoistocna orientacija.
Stanot poseduva dnevna soba so izlez na terasa, kupatilo.
Podot e plocka, PVC dograma, sigurnosna vlezna vrata .....
Mnogu mirna lokacija so mal broj na stanovi....
Se prodava komplet namesten, osven masina za perenje.
Vednas vselliv, so cist imoten list.
Odlicna moznost kako za vikend stance ili za turisticka dejnost...
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации