Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 21 2023 12:10

Sanrajs stan 69m2 na 4 kat jug vo naselba H.Uzunov

ЕУР

Објавени: ноем. 21 12:10
Прегледи: 68
Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba na 2,5 soben stan so vkupna povrsina od od 69m2 (58m2 + 9m2 balkoni +2m2 podrum ) na 4 kat (bez lift) vo nas.Hristo Uzunov vo blizina na ordinacija Sonce na samo 5 minuti peski do carsijata.
Stanot e so jugozapadna orientacija,svetol i topol i e vo dobra socuvana sostojba.
Zgradata e odlicna, kvalitetna gradba so sopstven ograden parking prostor.
Raspored:
- prostrana dnevna soba so trpezarija i kujna i so izlez na ubava golema terasa na jugozapad, spalna soba na severoistok, hodnik, kupatilo, ostava, golema zatvorena terasa na severoistok.
Karakteristiki:
PVC stolarija, podot e parket prekrien so laminat, nadvoresni roletni, odzak.
Mirna lokacija za semeen zivot i za odmor vo posirokoto centralno podracje.
Se prodava prazen.
Cist imoten list.
Vednas vselliv
Obezbeden parking.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации