Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 30 2023 01:53

Sanrajs Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj h.Donco

ЕУР

Објавени: ноем. 30 01:53
Прегледи: 62
Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba dvosoben stan od 70 m2 (66 + 4 terasa) na 4 kat bez lift na Bul.Turisticka, vo neposredna blizina na hotel Donco.
Stanot e generalno renoviran i ubavo ureden.
Raspored:
- dnevna soba so izlez na terasa, trpezarija i zasebna kujna so prirodna ventilacija
- spalna soba
- hodnik,
- kupatilo
Karakteristiki:
- Laminaten pod, vo hodnik plocka...
- PVC dograma
- vgradeni plakari
- klima ured,
Svetol i topol stan za semeen zivot i za odmor, odlicno organiziran.
Se prodava komplet so stvari i elektricni uredi.
Cist imoten list.
Obezbeden parking.
Za poveke informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации