Оглас од претпријатие Објавени: окт. 14 2023 01:10

Sanrajs Stan 71m2 vo nas.Voska na 100m od ezero

ЕУР

Објавени: окт. 14 01:10
Прегледи: 25
Agencijata za nedviznosti SANRAJS - Ohrid, nudi na prodazba dvosoben preubav stan od 71 m2 (53 m2 + 13 m2 terasa + 4 m2 podrum) spored imoten list a na lice mesto e pogolem) na 5 kat bez lift vo naselba Voska na samo 100 m od ezeroto i vednas vo podnozjeto na kaleto so severozapadna orientacija, na mirna lokacija za semeen zivot i za odmor.
Raspored:
- dnevna soba so trpezarija i so izlez na golema terasa, zasebna kujna, spalna soba so izlez na terasa, hodnik, kupatilo...
Stanot e vo odlicna sostojba, renoviran osven kupatiloto.....
Kvalitetna gradba, mirna lokacija, obezbeden parking.
- Blindor vlezna vrata, PVC dograma, laminaten pod, odzak za greenje na cvrsto gorivo.
Se prodava prazen, osven kujnata bez elektricni uredi.
Cena: 870 eur. m2 ili 60.000 eur.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации