Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 19 2023 09:16

Sanrajs trosoben stan 53m2 na prizemje blizu Komercijalna

ЕУР

Објавени: ноем. 19 09:16
Прегледи: 9
Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba na prekrasen trosoben stan od 53 m2 (49m² + 4 m² terasa) na prizemje, vo ponova zgrada gradena spored standardi za energetska efikasnost so mal broj na stanovi, vo neposredna blizina na Komercijalna Banka i ezeroto odnosno kejot.
Stanot ima osobeno funkcionalen raspored:
- dnevna soba so izlez na terasa od 4 m², dve spalni sobi, hodnik, kupatilo so prirodna ventilacija.
Karakteristiki:
- pvc stolarija, sigurnosna vlezna vrata, podot e plocka...
Se prodava komplet namesten so stvari i elektricni uredi, osven licni stvari.
Obezbedeno edno parking mesto.
Ima Imoten list za stanot kako i idealen del od zemjisteto pod zgrada, dvornoto mesto i zaednickite prostorii.
Odlicna moznost za stan za ziveenje povremen prestoj kako i turisticka dejnost.
Vednas vselliv.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации