Оглас од претпријатие Објавени: авг. 14 2023 12:44

Sanrajs Trosoben Stan 68 m2 na 3 kat istok vo Ohridati

ЕУР

Објавени: авг. 14 12:44
Прегледи: 3
Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba ubavo stance od 68 m2 (61 m2 + 7 m2 terasi) na 3 kat istok - zapad vo naselba Ohridati, na samo 100-tina metri od ezeroto, vo blizina na hotel Garden.
Kvalitetna gradba so mal broj na stanovi.
Raspored osobeno funkcionalen:
dnevna soba so trpezarija i kujna i izlez na prekrasna terasa na istok, dve spalni sobi na zapad od koi ednata so izlez na terasa, hodnik, kupatilo renovirano so prirodna ventilacija.
Karakteristiki:
- blindor vlezna vrata, drvena dograma vo izvonredna kondicija, parketen pod, sopstveno parno greenje na elektricen kotel, nadvoresni roletni...
Se prodava kompletno namesten so stvari i elektricni uredi osven masina za perenje, mikrobranova pecka i licni stvari.
Vednas vselliv.
Obezbeden parking.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации